Новини
Технології

Apple хоче відмовитись від iPhone


Аналітик Мін-Чі Куо переконаний, що компанія планує відмовитися від випуску iPhone приблизно за 10 років.

Фото: 9to5mac.com

Експерт зазначив, що глава компанії Тім Кук розуміє залежність успіхів корпорації від iPhone і те, що Apple не можна покладатися лише на один продукт.

Як пише портал 9to5mac, Куо вважає, що майбутнє Apple буде пов'язане з доповненою реальністю та успіхом гарнітури Apple AR. Попит на такі гарнітури, на переконання Куо складе близько 1 мільярда штук на рік вже за 10 років.

Гарнітура Apple AR зможе працювати автономно, без iPhone, і позиціонуватиметься як самостійний гаджет, а не аксесуар.

«У гарнітури буде власна екосистема, яка забезпечить найбільш повний і гнучкий інтерфейс користувача»

Мін-Чі Куо

Раніше повідомлялося, що в аеропорту «Бориспіль» викрито схему переміщення цінних девайсів через кордон під виглядом сміття. За результатами огляду літака, який прибув з Дубая - виявлено 85 девайсів марки Apple. Правоохоронці встановили, що бортпровідники однієї з українських авіакомпаній ховали мобільні телефони в кейси з харчуванням, сміттєві пакети і в конструктивних особливостях салону літака.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.