Новини
Новини Київської області
Здоров'я

Антирекорд на Київщині: готуються лікарні «другої хвилі»


26 серпня у Київській області вперше зафіксовано рекордну кількість нових випадків захворювання на COVID-19 протягом минулої доби – 95 випадків. Лікарні «другої хвилі» готуються до прийому хворих на коронавірус, адже кількість госпіталізацій зростає.

Фото - ілюстративне з відкритих джерел

Загалом на Київщині за весь час епідемії коронавірусу підтверджено 5210 випадків. В області лікарні «першої хвилі», що приймають хворих на COVID-19, заповнені на 32,6%: з 825 ліжок зайняті 269. Із них у 176 пацієнтів підтверджено інфікування коронавірусом, інші 93 пацієнта очікують на результат, повідомляє КОДА.

На сьогодні в закладах охорони здоров’я «другої хвилі» під надання медичної допомоги коронавірусним хворим перепрофільовано 95 ліжок.

 «За рішенням Державної комісії ТЕБ і НС частина регіону перебуває у «помаранчевій зоні» епідемічної небезпеки через коронавірус. Ще частина – у «жовтій». Варто дотримуватись карантинних заходів, щоб ситуація не стала ще гіршою. Влада та медики роблять все можливе, щоб врятувати здоров’я та життя мешканців, просимо і людей не ставитися байдуже і дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки», – підкреслив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

В Україні 26 серпня зафіксовано 1 670 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом лабораторно підтверджених 110 085 випадків COVID-19, з них 2 354 летальні, 53 454 пацієнти одужали.

Раніше «Погляд» інформував, що оновлено розподіл України відповідно до ситуації з поширенням COVID-19: 14 «червоних», 75 «помаранчевих» та 106 «жовтих» регіонів.

Також ми повідомляли, що місто Київ першим вакцинуватиме від коронавірусу.