Новини
Новини Київської області
Анонси
Новини світу

Антропологія в дії: дізнайтеся як вивчають міста


Антропологія - це вивчення того, що робить нас людьми. Антропологи застосовують широкий підхід до розуміння багатьох різних аспектів людського розвитку. Вони розглядають минуле, через археологію, щоб побачити, як людські групи жили сотні чи тисячі років тому. Але міста не існують у вакуумі, щоб по-справжньому зрозуміти мешканців міста, потрібно врахувати ширший контекст тієї культури, у якій вони живуть.

Так, 8 жовтня з 19:00-20:00 по вул. Боріса Гриченка, 9 відбудеться захід, присвячений науці та вмінням – розуміти культуру зсередини.

"Ми, команда Centre for Applied Anthropology, вирішили разом з партнерами_ками трішки детальніше розказати про те, як цей інструментарій працює, на прикладі наших власних міських досліджень і закохати в антропологію слухачів цього лекторію так сильно, як закохані у неї ми", - зазначають організатори.

Антропологи спостерігають за поведінкою людей, щоб вловити очевидні на погляд інсайдера, але неочевидні для інших культурні маркери, які керують уявленнями про "правильно" і "неправильно".

Першою лекцією цього блоку стане виступ Tina Polek
"Як антропологи вивчають міста?". На ньому ви почуєте:

? Що таке соціокультурна антропологія і що вона вміє.
? Чому урбаністична антропологія донедавна була справою маргіналів.
? Антропологи у місті: що і як вони вивчають.
? Як інсайдерський погляд вчить розуміти місто.

Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією тут.