Англомовні табори GoCamp – у школах Васильківщини
Васильківський НВК №4 із м. Васильків і чотири навчальні заклади з Васильківського району – ОНЗ Гребінківська НВК, Гребінківська гімназія, Данилівська ЗОШ і Кожухівська ЗОШ – увійшли до 360 відібраних шкіл України для проведення літнього англомовного табору.
![Англомовні табори GoCamp – у школах Васильківщини](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/38651710_866068480245723_2786162443309547520_n.jpg)
GoCamp – всеукраїнський проект пришкільних мовленнєвих таборів з іноземними волонтерами, які спілкуються з дітьми виключно англійською мовою. Все відбувається в ігровій формі відповідно до спеціальної волонтерської програми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/38524193_866069050245666_7751802497626275840_n.jpg)
Англомовний табір «GO CAMP» у Данилівській ЗОШ у 2018 році
Проект передбачає новий формат вивчення англійської мови у середній школі, який покликаний розвивати сучасні життєві вміння критичного мислення, командної роботи, креативності та лідерства. Це дозволяє розширити світогляд школярів, подолати мовний бар’єр, ознайомити з культурними цінностями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/00000IMG_20190213_145504-2000x1500.jpg)
Васильківський НВК №4
Васильківські школи вже не вперше беруть участь у даному проекті. Зокрема, в минулому році під час літніх канікул учні Данилівської ЗОШ та Васильківського НВК №4 залюбки брали участь у GoCamp. Упродовж двох тижнів вони спілкувались англійською з волонтерами з Британії та Швеції, виконували різноманітні завдання, грали в ігри, брали участь у квестах тощо.