Новини
Васильків

Англомовні табори GoCamp – у школах Васильківщини


Васильківський НВК №4 із м. Васильків і чотири навчальні заклади з Васильківського району – ОНЗ Гребінківська НВК, Гребінківська гімназія, Данилівська ЗОШ і Кожухівська ЗОШ – увійшли до 360 відібраних шкіл України для проведення літнього англомовного табору.

Англомовні табори GoCamp – у школах Васильківщини

GoCamp – всеукраїнський проект пришкільних мовленнєвих таборів з іноземними волонтерами, які спілкуються з дітьми виключно англійською мовою. Все відбувається в ігровій формі відповідно до спеціальної волонтерської програми.


Англомовний табір «GO CAMP» у Данилівській ЗОШ у 2018 році

Проект передбачає новий формат вивчення англійської мови у середній школі, який покликаний розвивати сучасні життєві вміння критичного мислення, командної роботи, креативності та лідерства. Це дозволяє розширити світогляд школярів, подолати мовний бар’єр, ознайомити з культурними цінностями.


Васильківський НВК №4

Васильківські школи вже не вперше беруть участь у даному проекті. Зокрема, в минулому році під час літніх канікул учні Данилівської ЗОШ та Васильківського НВК №4 залюбки брали участь у GoCamp. Упродовж двох тижнів вони спілкувались англійською з волонтерами з Британії та Швеції, виконували різноманітні завдання, грали в ігри, брали участь у квестах тощо.