Амфетамін по-кагарлицьки: на Київщині викрили підпільну нарколаблораторію
34-річний житель м. Кагарлик варив у себе вдома психотропну речовину – амфетамін, а потім продавав. Для незаконної діяльності він облаштував собі підпільну лабораторію в господарчому приміщенні.
![Амфетамін по-кагарлицьки: на Київщині викрили підпільну нарколаблораторію](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/kagarlyklab1.jpeg)
На місці виготовлення наркотиків працівники Обухівського відділу поліції провели санкціонований обшук та вилучили поліетиленові пакети з готовим амфетаміном, різноманітні хімічні інгредієнти, прекурсори, приладдя, посуд та обладнання для виготовлення психотропної речовини. Знайдене було направлено на проведення відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/kagarlyklab3.jpeg)
Наразі вирішується питання щодо правової кваліфікації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/kagarlyklab4.jpeg)
За інформацією поліції Київської області