Новини
Автоновини
За кордоном

Амбітні плани Volkswagen: 28 мільйонів електромобілів до 2028 року


Фото - volkswagenag.com

Відомий автовиробник Volkswagen прагне захопити ринок електромобілів  і створити найбільшу серед виробників лінійку електричних авто.

Про це повідомляє hevcars.com.ua.

Компанія націлена на сукупне виробництво і продаж 28 млн електромобілів до 2028 року, а в цілому до 2029 року Volkswagen планує представити до 75 електричних моделей.

Дані цифри - це вже переоцінка плану, до того компанія повідомляла про показники в 22 мільйонів автомобілів. Відповідно до нової стратегії, до 2025 року п’ята частина всіх продажів Volkswagen Group буде припадати на глобальні продажі електромобілів.

Цілі продажу електромобілів виглядатимуть таким чином:

2025 рік: продати 1,5 мільйони електрокарів щорічно під брендом Volkswagen і 3 мільйони електромобілів щорічно під брендами, що знаходяться у Volkswagen Group (20% від загального обсягу продажу);

2028 рік: 28 мільйонів сукупних продажів електрокарів Volkswagen Group, половина яких продається в Китаї.

Цього року китайські заводи Volkswagen: SAIC Volkswagen в Антингу та завод FAW-Volkswagen у Фошані почнуть випускати електромобілі на базі MEB з річним виробництвом близько 600 000 автомобілів. До 2025 року місцеве виробництво електромобілів розшириться до 15 різних різних моделей авто. А до 2035 року половина всіх проданих автомобілів повинна бути оснащеною системою електроприводу (NEV).

Раніше Герберт Дісс, генеральний директор Volkswagen Group, повідомляв, що якщо Volkswagen не зміниться, щоб створювати автомобілі, які насправді потрібні ринку, компанії може загрожувати та ж доля, що і Nokia. Фінський виробник мобільних телефонів, який колись був світовим лідером, заразо не такий великий, як колись, програвши таким гравцям, як Apple і Samsung, тому що не зміг вчасно адаптуватися до мінливих ринкових тенденцій.

Тому, щоб залишатися конкурентоспроможними, Дісс говорить, що Volkswagen доведеться спрямувати всі свої ресурси на виробництво електричних та плагін-гібридних автомобілів і відмовитися від традиційних автомобілів, що працюють на паливі.

Нагадаємо, у минулому році бренд Volkswagen продав загалом більше 80 000 електромобілів та плагінових гібридів по всьому світі, а загальний показник склав 250 000 з початкових продажів електричних авто.