Новини Київської області
Технології

Альтернативи супутникового телебачення. Плати менше - отримуй більше


Кодування супутникового телебачення у 2020 році неминуча подія. За деякими підрахунками близько 4 млн домогосподарств мають прийняти рішення з приводу перегляду українських телеканалів та обрати заміну своєму ресиверу.

Альтернативи супутникового телебачення. Плати менше - отримуй більше

Український ринок супутникового телебачення, на сьогодні, пропонує два варіанти — це послуги від компанії Viasat та Xtra TV. Опустимо коментарі з приводу монополізму ринку, оскільки вибір усе ж доведеться зробити. Якщо Ви відноситеся до користувачів, що планують зберегти супутникові тарілки — можете закрити цей пост, адже далі мова буде йти про те, як переглядати телеканали за ціну меншу від 1099 грн (ресивер) та 69 грн щомісяця.

Сьогодні існують такі альтернативи: переглядати телебачення за допомогою кабелю в аналоговому та цифровому форматі та за допомогою Інтернет. І якщо з останнім варіантом більш-менш усе зрозуміло, то по телебаченню за допомогою кабелю залишаються питання.

Завдяки тому, що провайдери кабельного телебачення беруть на себе розв'язання питань про права та ліцензії — користувач телебачення може розраховувати на мінімальні щомісячні тарифи та спрощену ціну за підключення самих послуг. Розглянемо на прикладі послуг Компанії "Бест".

Компанія пропонує підключити кабельне телебачення двох форматів: аналогове та цифрове. До першого січня підключення послуги телебачення складає 100 грн, вартість аналогового телебачення - 45 грн/міс, а цифрового від 60 грн/міс. Кожен клієнт отримує можливість переглядати рейтингові українські телеканали у відмінній якості, та користуватися усіма акційними пропозиціями (на кшталт, акція "Разом дешевше" - за допомогою якої користувачі послуги Інтернет від провайдера не сплачують додаткову вартість за аналогове телебачення) компанії. Цифрове телебачення також має ряд переваг, адже користувач Компанії "Бест" може обирати канали, які він бажає дивитися - провайдер пропонує три пакети цифрового телебачення, що зможуть задовольнити кожного.

Також Компанія "Бест" не лишає без уваги клієнтів, які не люблять додаткові комунікації у своєму домі. У такому випадку телекомунікаційний провайдер пропонує безкоштовно підключити інтерактивне телебачення ОТТ. Понад 100 українських та закордонних телеканалів, кінозал улюблених фільмів на будь-який смак як на телевізорі так і на планшеті, смартфоні чи ноутбуці.

Вибір є завжди!