"Альтаїр" з Броварів - переможець міжнародного конкурсу "Підкори сцену"
2 лютого 2020 року зразковий колектив сучасного танцю «Альтаїр» Броварської міської дитячої школи мистецтв, керівники Юлія Волонцевич та Ірина Павлічкова, взяв участь у Міжнародному конкурсі "Підкори сцену", що відбувся у місті Київ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84788790_2711219892297160_473452898081046528_o.jpg)
Колектив на високому рівні представив свої найкращі хореографічні композиції: «Дитячі сновидіння», «На фізкультуру», «В царстві павуків», «Древо життя», «Нове покоління», «Струни душі моєї». В конкурсі прийняли участь понад 50 дітей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84386306_2711219558963860_5835219813332418560_o.jpg)
Скарбничка зразкового хореографічного колективу «Альтаїр» поповнилася шістьма першими місцями. З відмінним результатом колектив розпочав навчання в другому півріччі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84998533_2711218768963939_2100755705194610688_o.jpg)
Відділ культури Броварської міської ради Фото - Студия КотеМоре