Новини
Боярка

Акція протесту атовців з підробними "коктейлями Молотова" у Боярській міськраді не вдалась: відео


Фото: 24tv.ua

Активісти громадської організації "Боярка-АТО" намагались показати, що у країні війна, а у Боярці учасників ООС досі зневажають, однак на атовців накинулись патрульні.

25 липня у Боярській міській раді відбулось сесійне засідання. До зали, крім депутатів, прийшли і боярські учасники ООС, які вирішили нагадати міському керівництву, що їх наметове містечко біля заводу "Арксі" стоїть вже рівно рік.Олександр Зарубін, мер Боярки, засідання почав з виправдань.

"У нас є звернення до районної адміністрації. Згідно з їх повноваженнями мають створити цю програму (програму надання житла учасникам ООС - "Погляд"), тому що планувалось, що ці два мільйони гривень - це буде як співфінансування. Якщо наступний голова районної адміністрації не підтримає цю програму, ми її будемо реалізовувати самі", - сказав Зарубін.

Така відмазка активістів не влаштувала. На трибуну вийшов голова організації "Боярка-АТО" Віктора Самійленка. Активіст почав допитуватись, чому рішення по двом мільйонам гривень ніхто так і не бачив. Однак з залу почала кричати депутатка Ірина Васильчук, яка помітила в руках Самійленка пляшку та запальничку. Подумавши, що то "коктейль Молотова" патрульні, пристуні у залі, напали на атовців.

Після того, як всі заспокоїлись, Самійленку все ж дали договорити. "Ми дуже багато звернень писали по виділенню нам ділянок під житло. На соборності ділянка, на Жуковського, ще одна ділянка по вулиці Київській. П'ятий рік війни, а ви досі нічого не можете придумати", - обурився військовий.

Активістка "Боярки-АТО" Наталя Долгова розповіла "Погляду", що у пляшках була підфарбована вода, а учасники ООС хотіли провести акцію. "Віктор мав вийти перший, а за ним хлопці, і кожен мав по пляшці поставити на стіл. Але не дали. Дійсно "психанули" і подумали, що там "коктейль Молотова", - пояснила жінка. Долгова зазначила, що акцію хотіли приурочити до річниці наметового містечка, де учасники ООС вимагають скасувати будівництво багатоповерхівки на території парку Перемоги та надати військовим пільгове житло.