Новини
Україна
Анонси
Акції
Подорожі
За кордоном

Акція Barter Week для туристів: чому б не скористатися?


Мандрівникам власники помешкань пропонують ліжко і сніданок, за які просять не гроші, а творчі послуги

З 18 до 24 листопада відбудеться акція Barter Week для тих, хто любить подорожувати по світу:  туристи зможуть зупинитисяув понад 600 помешканнях типу Bed-and-Breakfast у 64 країнах абсолютно безкоштовно.

«В обмін на проживання мандрівники мають надати стороні, що приймає, будь-яку послугу, як-от прибирання або ремонт. Також можна буде продемонструвати свої корисні навички, творчі здібності або ж запропонувати якусь річ, повідомляється на офіційному сайті акції» повідомляє Укрінформ.

Як Ви приєднаєтесь до Barter Week? «На сайті, присвяченому події, ви знайдете візитну картку всіх B&B, що беруть участь в акції способом бартеру. Вони сортуються за країною та за бажанням господаря, а саме -- що вони хочуть в обмін на безкоштовну гостинність. Вибравши B&B, який приверне вашу увагу, якщо ви можете задовольнити рекламовані потреби, зв’яжіться з ними через відповідну форму (безкоштовна реєстрація), розпочніть переговори…  Мандрівник може запропонувати і власну послугу - від уроків танго до старовинного коміксу. Просто використовуйте свою фантазію, гнучкість і, перш за все, будьте готові поділитися», рекомендує barterweek. На сайті можна знайти детальну інформацію про акцію і зареєструватися.

У Barter Week беруть участь і заклади з України. Це два хостели — Dream Hostel у Львові та Hostel Friday в Одесі. Львів’яни пропонують безоплатне проживання, а взамін просять відеоролик про хостел. Така ж пропозиція й в одеситів, окрім того, вони просять туристів прикрасити стіни креативними малюнками.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів