Новини
Боярка

Акторка "Ліги сміху" поскаржилась на жахливі умови лікарні у Боярці


Бабуся Анастасії Оруджової стикнулась із жахливим персоналом та нелюдськими умовами Центральної районної лікарні Києво-Святошинського району, що у Боярці.

Про це акторка "Ліги сміху" та "Жіночого кварталу" написала на свої сторінці у Facebook.

Почалось з того, що під час госпіталізації бабусі Анастасії медичний персонал відмовився перевозити хвору до лікарні, поки не буде знайдено двоє чоловіків, які зможуть перенести пенсіонерку до палати.

Історія продовжилась у лікарні. Акторка розповіла, що персонал лікарні не виконує і половини своїх обов'язків: не міняє судна, забуває робити уколи та перев'язки. "Бабусі вкололи тільки половину її дози інсуліну, просто тому що! Тому що сестри так вирішили, так забули, так зайняті. Мама не змогла ні до кого докричатись, що бабусі потрібно замінити катетер, поки не пішло запалення від нього!", - жахається Анастасія.

На думку Оруджової, зараз її бабусю намагаються "вижити" з лікарні. "Поселили п'яту людину в палату, яка не передбачена для такої кількості людей. І це при наявності вільних палат. Проходи між ліжками становлять по 20 сантиметрів", - скаржиться акторка.

Анастасія Оруджова у своєму дописі попросила, щоб хтось більш кваліфікований надав медичну допомогу її бабусі, яка знаходиться у відділі хірургії у Боярській центральній районні лікарні.