Новини
Новини Київської області
Технології

Аферисти створили клон "Беста"


Відважні вчергове вдалися до перевірених мутних схем і створили клона Інтернет провайдера Компанії Бест - ТОВ зі схожою назвою “ІРПІНЬ Бест”.

Згідно з інформацією на ОпенДатаБот клоноване підприємство зареєстроване у квітні 2021 року. Директором цього товариства є Микола Клімов, монтажник іншого інтернет-провайдера Домінет, власником якого є чорний піарник Карплюка- Петро Щербина.

Тепер, користуючись ім'ям, репутацією і впізнаваністю компанії Бест соратники екс голови Ірпеня Володимира Карплюка просувають свою дешеву підробку. Провайдерську війну із Бестом в Ірпені Карплюк безуспішно веде вже давно, на його оточення у місті зареєстровано цілих 6 провайдерів, і жоден з них досі не вийшов на окупність. А витратили на це за приблизними підрахунками 100 000 000 гривень.

Нагадаємо, це не перша спроба команди махлювати з клонами. Під час парламентських виборів у 2019 му, було створено двійника кандидата від партії Слуга народу Олександра Горобця. Зареєстрували ще одного кандидата в нардепи з прізвищем Горобець, щоб відтягнути голоси від лідера тодішніх депутатських перегонів по 95 округу та основного суперника Володимира Карплюка.

Проте тоді брудні технології не спрацювали, Олександр Горобець все ж став депутатом Верховної Ради, а Володимир Карплюк подався у журналісти.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що компанія Бест забезпечує якісним інтернетом школи та дитячі садки у Бородянській ОТГ.

Ми розповідали також, як правильно вибрати інтернет провайдера.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.