Новини
Київ

Аеропорт «Київ» планують розширити


Київрада підтримала питання розширення Міжнародного аеропорту "Київ" ім. І. Сікорського.

Фото: Аеропорт «Київ»

Аеропорту надали 0.25 га землі у постійне користування.

«В результаті цього рішення та рішення, що є на розгляді в Київради щодо надання ще двох земельних ділянок площею 13 га, столичний аеропорт зможе реалізувати проект з реконструкції злітно-посадкової смуги, яка включає подовження ЗПС на 500 м до 2810 м, що дозволить аеродрому обслуговувати повітряні судна більшого розміру (типу Airbus A321) і за будь-яких погодних умов»,- розповіли в Аеропорту Київ.

Там також зазначають, що зменшення кількості польотів через пандемію, дає змогу розпочати масштабні роботи з реконструкції та подовження ЗПС.

Довідка.

До пандемії аеропорт "Київ" був другим за пасажиропотоком в країні, сюди літало 43 авіакомпанії. 2018 року столичний аеропорт обслужив 2,8 млн пасажирів – це 25% від усього пасажиропотоку країни. Нині аеропорт займає територію площею 265 га. має одну злітно-посадкову смугу довжиною 2310 м і шириною 45 м.

«Погляд» пиcав, що в аеропорту «Бориспіль» з’явився пункт тестування на COVID-19.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що зійшов з рейок поїзд Київ-Бориспіль.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.