Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

Аеропорт «Бориспіль» отримав 10 мільйонів доларів кредиту


Перший  транш вже переведено на рахунок підприємства.

Авіаційна галузь зазнала найбільшого удару в умовах карантину, і міжнародний аеропорт “Бориспіль” був вимушений шукати додаткове фінансування для підтримки своєї діяльності.

В зв'язку з цим аеропорт уклав кредитний договір на 10 мільйонів доларів з Альфа-Банком.

«Доходи підприємства впали більше ніж на 90%, і ми були вимушені звертатися за допомогою до держави та фінансових партнерів. Альфа-Банк Україна - комерційний банк, який підтримав нас кредитними коштами. Завдяки цій підтримці ми зможемо поступово відновлювати свою діяльність», - підкреслив Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту «Бориспіль».

За словами Олександра Луканова, президента та члена правління Альфа-Банку, розуміючи, наскільки важливо в даних умовах підтримати діяльність і плавний вихід з вимушеного простою головних повітряних воріт країни, фінустанова прагне допомогти реанімувати галузь авіаперевезень, яка найбільше постраждала від карантинних обмежень і котрій, як ніколи, потрібна фінансова підтримка.

«Ми раді надати свої ресурси та стати надійним фінансовим партнером для Міжнародного аеропорту «Бориспіль» та інших аеропортів України», - зауважив Луканов.

Довідка. Міжнародний аеропорт «Бориспіль» - державне комерційне підприємство цивільної авіації, яке входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Успішно конкурує з великими європейськими аеропортами-хабами. За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe), «Бориспіль» у 2018 та у 2019 роках очолив рейтинг зростання серед великих аеропортів Європи - перше місце в групі європейських аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів.