Новини
Україна
Новини Київської області

96 відсотків українських учителів потребують психологічної допомоги


На Всеукраїнській конференцій освітян обговорювали тему психологічного вигорання вчителя.

Фахівці проекту з юридичної та психологічної допомоги вчителям "Pro.Школу" опитали 2200 вчителів і виявили, що понад 88% із них ніколи не зверталися до психолога за допомогою, хоча потребують її. А 91% вчителів потребують безкоштовної юридичної допомоги.
Справа у тому, що у нашій країні звертатися до психолога за допомогою вважається неприпустимо.Чомусь поняття "психолог" асоціюється одразу із психічними негараздами, яких, звичайно, "зовсім немає".

Вчителі маючи свої проблеми і агресію через це, не усвідомлюючи цього, проектують на дітей увесь гнів і невдоволення життям. Замість того, щоб поговорити із психологом і полегшити собі і оточуючим життя.

Реформа освіти в Україні відбувається, кращий діалог вчителя з учнями налагоджують, та попри все це – "вчителі потребують психологічної підтримки, вони слабо обізнані щодо своїх прав та не вміють їх захищати". Ця ситуація потребує виправлення в рамках тієї ж реформи освіти та створення нової української школи.

Зазначимо, що проект "Pro.Школу" надаватиме вчителям безкоштовні онлайн-консультації з юридичних та психологічних питань. Розробники проекту обіцяють, що вчителі, які звернуться по допомогу протягом 3 днів матимуть відповідь на свої запитання та поради, як конкретно діяти.

Джерело