Новини
Україна
Новини Київської області
Спорт

95-річний ювілей відзначає Фізкультурно-спортивне товариство України «Динамо»


Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, яке об’єднало у своїх лавах співробітників правоохоронних органів, рятувальних та інших спецслужб, відзначає свій 95-річний ювілей.

Історія утворення товариства розпочалась 31 жовтня 1924 року. За роки існування, учасники провели безліч заходів з метою популяризації серед українців занять фізкультурою і спортом.

Київська обласна організація є наймолодшою на теренах України, адже була заснована в 1975 році. Нині вона об’єднує 4850 динамівців, які згуртовані в 39 колективах фізичної культури.

Щорічно проводяться змагання з легкоатлетичного кросу, прикладної стрільби з табельної зброї, офіцерського багатоборства, гирьового спорту, боротьби самбо, пожежно-прикладного спорту, волейболу, футболу, шахів тощо.

26 правоохоронців Київщини представляли нашу країну на 7 літніх та 7 зимових Олімпійських Іграх і вибороли 1 золоту, 6 срібних і 1 бронзову медалі. Багато з них мають державні нагороди.

Протягом існування підготовлено 32 «Заслужених майстра спорту», 68 - «Майстрів спорту міжнародного класу», більш ніж 230 «Майстрів спорту», 30 «Заслужених тренерів ».

Також, товариство спільно з регіональним відділом ювенальної превенції проводять спортивний фестиваль «Динамо» - дітям України», фестиваль бойових мистецтв на Кубок С.Палія, «День відкритих дверей», фізкультурно-патріотичний захід «Козацька звитяга» та інші.

"Поліція Київської області щиро вітає всіх динамівців з 95-річним ювілеєм та бажає перемог на спортивних майданчиках і у житті! «Динамо – сила в русі і єдності!", - йдеться на сайті правоохоронців Київщини.