95 округ: помічник народного депутата Олександра Горобця, Маріель Славська, пішла з посади
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80349034_3886323494727309_1736273050900365312_o.jpg)
Сьогодні, 20 грудня, жителька Ірпеня Маріель Славська, яка була помічником народного депутата Олександра Горобця, написала у Фейсбук про те, що залишає посаду у зв'язку з "виконанням мрії про створення благодійного простору".
Також вона прийняла рішення залишити посаду голови Ірпінської організації "НРУ".
"Це не означає, що з часом я не повернуся до політики. Просто зараз, наш проект, як новонароджене немовля потребує 24/7 моєї уваги", - зазначила Маріель.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/454545646.jpg)