Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

88% українців бачать країну через 10 років у складі ЄС, – опитування КМІС

Також громадяни України вірять у процвітання своєї держави.

88% українців бачать країну через 10 років у складі ЄС, – опитування КМІС - зображення

88% українців вважають, що через 10 років Україна буде процвітаючою країною у складі ЄС. При цьому серед них 63% повністю поділяють такий погляд, а скоріше погоджуються – 26%. Про це свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Цікаво, що в залежності в регіону віра в світле майбутнє своєї держави серед українців не дуже сильно різниться. Фактично у всіх регіонах абсолютна більшість з надією бачать майбутнє України: від 90% на Заході до 76% на Сході.

88% українців бачать країну через 10 років у складі ЄС, – опитування КМІС - зображення

Варто зауважити, що лише 5% респондентів мають песимістичні очікування, що через 10 років Україна буде спустошеною країною з відтоком людей. Також респондентам, які оптимістично бачать майбутнє України через 10 років, ставилося додаткове запитання, чи готові вони терпіти матеріальні труднощі протягом 3-5 років для досягнення в майбутньому позитивного результату.

Серед таких 96% українців відповіли, що готові терпіти матеріальні труднощі 3-5 років, якщо в результаті Україна стане процвітаючою країною і членом ЄС.

Нагадаємо, наприкінці вересня Зеленський запевнив, що після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.