Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Пожежі

8–9 вересня в Києві та області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки, – Укргідрометцентр

Мешканців пристоличного регіону закликають не випалювати сухе листя та розпалювати вогнищ у лісах.

8–9 вересня в Києві та області очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки, – Укргідрометцентр - зображення

8–9 вересня на Київщині очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це попередили в Українському гідрометцентрі.

"8–9 вересня у північних, більшості центральних, Донецькій, Запорізькій (7–8 вересня і у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій) областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки", –

Укргідрометцентр

Мешканців пристоличного регіону просять берегти українські екосистеми та бути обережними під час поводження з вогнем на відкритому повітрі, зокрема:

  • не випалювати сухе листя, сміття тощо;

  • не розпалювати вогнищ у лісах.

Нагадаємо, що за випалювання опалого листя й залишків рослинності передбачений штраф у розмірі від 3060 до 6120 гривень. Натомість якщо виникла лісова пожежа – від 4590 до 15 300 гривень. А в період воєнного стану паління трави взагалі можуть кваліфікувати як диверсія.

Варто зазначити, що наразі також в окремих районах області горять торф’яники, а отже випалювання трави може суттєво погіршити ситуацію в області. Зокрема, лише за останню добу було ліквідовано пожежі поблизу с. Катюжанка Вишгородського району та поблизу с. Н. Безрадичі Обухівського району. Також тривала ліквідація одного осередку поблизу с. М. Рубежівка Бучанського району. Проте рятувальники Київщини запевняють, що тримають ситуацію із торф'яними пожежами під контролем.

Нагадаємо, 7 вересня під час повітряної тривоги в Борисполі прогримів вибух і розпочалася пожежа. Згодом стало відомо, що причиною займання могли стати ємності з розчинником, що знаходиться на підприємстві.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.