Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

74% мешканців Славутича користуються велотранспортом

При цьому кількість чоловіків-велосипедистів у місті більша.

74% мешканців Славутича користуються велотранспортом - зображення

У Славутичі провели соцопитування, аби дізнатися, скільки містян користується велотранспортом та чи потрібно вдосконалювати велоінфраструктуру в місті, повідомляють в Славутицькій міській раді.

74% мешканців Славутича користуються велотранспортом у місті. При цьому серед загальної чисельності опитаних, чоловіки кількісно переважали жінок на 10 %. При цьому користуються славутичани велосипедами як для велопрогулянок у місті, так і за його межами, занять спортом, прогулянок лісом, велопоходів.

Цікаво, що більше 80% респондентів вважають, що потрібно поліпшувати інфраструктуру міста для велосипедистів. Зокрема, облаштувати безбар’єрні велодоріжки, окремі смуги на автодорогах міста, зручні з’їзди, паркувальні місця.

Усі зауваження та пропозиції обіцяють врахувати у подальшій реалізації проєкту «Славутич – міжрегіональна велорекреація для оздоровлення та відпочинку».

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Славутичі побудують басейн, який обладнають спеціальним підйомником, яким зможуть користуватись люди з інвалідністю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.