70 кг незаконно виловленої риби виявили у Гостомелі та Бучі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84840256_2750532465023261_7139127152313630720_o.jpg)
Рибоохоронний патруль Київщини виявив у продажу 140 кг незаконно виловленої риби, серед них — на торгових точках селища Гостомель та міста Буча.
Під час рейду у смт Гостомель рибоохоронний патруль викрив громадянина, який збував 65 кг риби. А саме: 30 кг карася, 20 кг товстолоба, 10 кг пеленгаса, 3 кг лина і 2 кг судака. А в м. Буча було виявлено незаконний продаж 5 кг сома.
В обох випадках громадяни не змогли надати рибпатрульним будь-які документи щодо законності походження водних біоресурсів. Складено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено до відповідного рішення суду.
У разі виявлення фактів порушення правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля за номерами телефону: (068) 642-80-26.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84748520_2750532565023251_3905797736624029696_o.jpg)