Новини
Бориспіль
Здоров'я

7 Бориспільців померли від COVID-19


Ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію у місті залишається напруженою.

Фото: Камінська Дарина для ІА "Погляд"

За даними Бориспільського міжрайонного відділу лабораторних досліджень за період епідемії станом на13.10.2020 у місті Борисполі було зафіксовано 949 випадків підозри на захворювання COVID-19, з яких лабораторно підтверджено діагноз методом ПЛР дослідження у 739 осіб, в тому числі у 74 дітей.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

На даний час 331 бориспілець є активно хворими, з них 18 госпіталізовані до закладів охорони здоров’я. Одужало за весь період епідемії 577 осіб.

З початку жовтня захворіли 149 нових містян.

Тож відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території міста Борисполя з 00.00 години 12 жовтня 2020 року продовжують застосовуватися протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.


З метою недопущення подальшого зростання захворюваності запроваджуються обмежувальні заходи навчальними закладами міста: у випадку виявлення захворювання на коронавірусну інфекцію серед дітей та/або педагогічних та іших працівників навчальних закладів, контактні особи відправляються на самоізоляцію. За даними Управління освіти і науки Бориспільської міської ради станом на 12.10.2020 року у 9 закладах загальної середньої освіти міста на COVID-19 хворіють 23 учні та 17 вчителів, на самоізоляції перебувають 16 класів, на дистанційну форму навчання переведені 52 класи, з них 36 класів (5-11 класи) Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня школа І-ІІ ступеня» імені Володимира Мономаха. Також хворіють 1 дитина та 8 працівників у закладах дошкільної освіти міста, 6 груп (178 дітей та 13 працівників) перебувають на самоізоляції.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у міськраді Борисполя – спалах коронавірусу.