Новини
Новини Київської області
Анонси
Київщина-суспільство

64 архіви Київської області – в одному довіднику


Вийшло друком комплексне довідково-інформаційне видання «Архівні установи Київщини»

У довіднику українською та англійською мовами вміщено узагальнюючі відомості про кожен з 64 архівів області. У КОДА, повідомивши про це, зауважили, що видання адресовано науковцям, краєзнавцям, студентам та усім, хто цікавиться історією Київського регіону.

«Кожній архівній установі присвячена окрема стаття, в якій вміщено адміністративна інформація (офіційна назва, адреса, контактні дані, графік роботи, транспорт), історична довідка про архів, анотація про хронологічні межі та склад документів. Кожна стаття має ілюстративну складову – фотографії керівника, сучасного приміщення архіву та окремих архівних документів. В путівнику міститься інформація про довідковий апарат архівних установ – бази даних, каталоги, картотеки, кількість описів, бібліотечний фонд», ідеться в повідомленні.

Державний архів Київської області сподівається, що видання знайде свою читацьку аудиторію, сприятиме розширенню доступу до документального масиву архіві області, поглибленню і збагаченню джерельної бази наукових студій та краєзнавчих досліджень.

Окрім друкованого видання «Архівні установи Київщини», довідник доступний в електронному форматі. Знайти його можна за посиланням.