Новини
Україна
Новини Київської області
Здоров'я
Київ

60 людей самовільно покинули місце обсервації в Києві


350 громадян, які 30 березня прибули до України двома рейсами Доха–Київ  помістили на двотижневу обсервацію до готелю "Козацький".

Однак іще знаходячись в літаку не всі люди виявили бажання жити в готелі 2 тижні. 50 осіб одразу відмовилися від пропозиції держави і в результаті отримали адмінпротоколи.

1 квітня стало відомо, що іще близько 60 громадян самовільно покинули готель, на них також поліція склала адміністративні протоколи.

Причиною свого рішення люди називають відсутність умов проживання. На момент поселення у готелі було відключено опалення, але на даний час його увімкнули. Також українці запевняють, що за харчування вони мають сплачувати до 1200 гривень на день.

Хоча в пресслужбі Міністерства оборони, якому і належить готель “Козацький”  повідомили, що громадяни не сплачують ані за проживання, ані за харчування.

Зазначимо, що адміністративна відповідальність за порушення обсервації в умовах епідемії коронавірусу може передбачати штрафи від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а умисне зараження людей передбачає кримінальну відповідальність.