Художниця Марія Примаченко стала героїнею мультфільму «Книга-мандрівка. Україна»
«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах. Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками. 6 серію мультфільму присвятили Марії Примаченко. Художниця - уродженка Київщини з села Болотня Іванківського району
Письменниця Ірена Карпа, написала сценарій серії про Марію Примаченко. Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin Media за підтримки Український культурний фонд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Screenshot_1-7.png)
Історію художниці розкажуть її яскраві, дивакуваті та дуже веселі творіння. Вони точно знають, як творчість Марії врятувала її родину від голодної смерті, як її роботи вразили митців на Всесвітній виставці у Парижі та чому Примаченко з родиною так і не евакуювали після трагедії на Чорнобильській АЕС. А говоритимуть звірі з цього світу голосом телеведучого Володимира Остапчука.