Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

3 п'яних та 3 під наркотиками: сумна статистика патрульної ночі


Лише за одну нічну зміну патрульні Борисполя виявили 6-х водіїв під впливом наркотиків та алкоголю.

 Патрульні за порушення ПДР на території аеропорту «Бориспіль» зупинили Peugeot 301. Під час спілкування та перевірки документів водій помітно нервував, тож інспектори вирішили провести поверхневу перевірку. Під час якої в салоні автомобіля виявлено паперовий згорток в якому зі слів водія знаходиться наркотична речовина рослинного походження «канабіс». Також охоронці порядку виявили у водія ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували 21-річному водію пройти огляд у лікаря на що останній погодився. Результат перевірки позитивний — водій знаходиться під дією наркотичних речовин «канабіс» та «амфетамін».

Також на території аеропорту «Бориспіль» охоронці порядку помітили автомобіль Volkswagen Jetta, водій якої здійснив стоянку з порушенням ПДР. Під час спілкування та перевірки документів у водія інспектори виявили явні ознаки наркотичного сп'яніння, однак проходити огляд у лікаря 35-річний водій відмовився. Також патрульні вирішили провести поверхневу перевірку та в додачу виявили в водія згорток в якому знаходилась подрібнена речовина зеленого кольору рослинного походження, в кількості близько 15 грамів, зі слів водія речовиною є «канабіс».

Іще один водій автомобіля Mercedes-Benz C 200 хаотично маневрував територією аеропорту «Бориспіль». Інспектори зупинили автівку та помітили, що водій почав помітно нервувати та мав ознаки наркотичного сп’яніння. Однак проходити огляд у лікаря 39-річний водій категорично відмовився. Також під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у водія 3 пакети з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору загальною вагою близько 30 грамів. Зі слів водія, в пакетах знаходиться наркотична речовина рослинного походження "канабіс".

Але на цьому виявлення заборонених речовин не закінчилось. А відтак, на протязі ночі охоронці порядку виявили ще в 3 осіб заборонені речовини. У двох осіб під час поверхневої перевірки виявили зелену речовину рослинного походження, а в одного порошкоподібну речовину білого кольору.

У всіх випадках на місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу, а на порушників складали відповідні адміністративні матеріали.

Патрульна поліція Борисполя