Україна
Новини Київської області
Васильків
Суспільство

5-ті роковини загибелі бійця з Васильківщини


Минуло 5 років, як 20 листопада 2014 року у місті Дружківка Донецької області загинув прапорщик 80-ї окремої аеромобільної бригади Руслан Грецький. 38-річного бійця так і не дочекалися вдома на Васильківщині дружина, донька, мати та брат.

Руслан Федорович Грецький народився 27 травня 1976 року у селі Мархалівка Васильківського району на Київщині. У серпні 2014 року у зв'язку з початком збройної агресії Російської Федерації проти України прапорщик Грецький був мобілізований до лав ЗСУ. Служив техніком роти 3-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади, підготовку проходив на Яворівському полігоні.
Увечері 20 листопада 2014 року підрозділ прапорщика Грецького знаходився у місті Дружківка Донецької області. Солдат роти вогневої підтримки випадково вистрелив з підствольного гранатомету ГП-25. П'ятеро українських бійців були поранені, а прапорщик Грецький загинув.

5-ті роковини загибелі бійця з Васильківщини

24 листопада 2014 року Руслана поховали на кладовищі у рідній Мархалівці на Київщині.
Указом Президента України за № 285/2015 від 23 травня 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» прапорщик Руслан Грецький був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

За інформацією ГС Федерація ГО Учасників АТО Київщини