Новини
Події
Київ

4 грудня в Києві відкриють виставку «Свято новорічної іграшки»

Родзинкою цьогорічної виставки стане візуальна історія української ялинкової іграшки.

4 грудня в Києві відкриють виставку «Свято новорічної іграшки» - зображення
Фото: Центр Української Культури та Мистецтва

4 грудня о 14:00 у Центрі Української культури та мистецтва відбудеться урочисте відкриття XI Свята Новорічної Іграшки, де можна буде познайомитися з майстрами та художниками, роботи яких будуть представлені. Крім того на маленьких відвідувачів чекатиме захоплива зимова казка з казковими персонажами, а також прикрашання Головної ялинки свята, майстер-класи та підписування листівок, повідомляють на сайті організаторів.

«Цьогоріч родзинкою свята буде візуальна історія української ялинкової іграшки – справжнісінький «Парад Дідів Морозів»!».

Центр Української Культури та Мистецтва

В експозиції виставки будуть представлені:

-         родинна колекція новорічних іграшок Ганни Шпільки;

-         колекція антикварних ялинкових прикрас Вікторії Кацай;

-         експозиція ялинкових прикрас 1940-х – 1980-х рр. родини Зої Кравченко (м. Київ), подарованих у 2021 році в фонди Центру Української Культури та Мистецтва.

Також можна буде побачити сучасні авторські новорічні іграшки та картини на новорічну тематику.

Нагадаємо, у столиці відкриють 14 новорічних локацій. А головну новорічну ялинку у Києві традиційно відкриють 19 грудня. Також нещодавно стало відомо, коли в столиці запрацюють ялинкові базари.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.