#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Події
Київ

У столиці відкриють 14 новорічних локацій: де шукати святковий настрій

01.12.2021 3
Вже 16 грудня у Києві з'являться локації для святкування зимових свят, зокрема, їх організують на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів.

У столиці відкриють 14 новорічних локацій: де шукати святковий настрій - зображення

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Окрім спеціальних локацій у кожному районі Києва буде встановлена новорічна ялинка, як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він відзначив, що головна ялинка Києва і країни, яку встановлюють на Софійській площі, вже два роки поспіль потрапляла до європейського рейтингу найгарніших ялинок. Це свідчить про  визнання співпраці керівництва столиці з бізнесом.

Цьогоріч надано можливість різним командам облаштувати новорічні локації. За словами директорки Департаменту культури КМДА Яни Барінової, це буде не тільки новий досвід, а й реальна конкуренція креативних груп, які в боротьбі за відвідувача піднімуть планку якості святкування.

"Незабаром розпочнуться монтажні роботи святкових локацій – на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів, тож скоро всі вулиці та площі будуть прикрашені, а в кожному районі столиці з’явиться новорічна ялинка. Цьогоріч ми поставили за мету провести незабутнє та яскраве свято, враховуючи виклики сьогодення, а також потреби всіх соціальних і вікових груп населення".

Директорка Департаменту культури КМДА - Яна Барінова

У Департаменті обіцяють найближчим часом оприлюднити чіткий план заходів у столиці з урахуванням головних подій та перекриттів руху під час свят.

Нагадаємо, з 15 грудня в Києві запрацюють ялинкові базари. Точна кількість точок із продажу дерев ще не затверджена, проте найімовірніше їх, як і того року, буде в столиці кілька десятків. Також зазначається, що працюватимуть ялинкові базари до 31 грудня, натомість всі дерева там будуть з чіпами та документами, звідки їх привезли.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.