Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

3 в 1: нетверезим, у розшуку і з підробленим посвідченням зупинили водія у Борисполі


Патрулюючи вулицю Садову у місті Бориспіль, охоронці порядку зупинили водія, який рухався без ввімкненого ближнього світла фар. 29-річний водій виявився не лише нетверезим, але й перебував у розшуку, а для перевірки надав посвідчення з ознаками підробки.

3 в 1: нетверезим, у розшуку і з підробленим посвідченням зупинили водія у Борисполі

Горе-водій пересувався на автомобілі «Ford Escort» близько 1-ї години ночі без ввімкненого ближнього світла фар. Це і стало причиною зупинки поліцейськими, які побачивши ознаки алкогольного сп’яніння, запропонували йому пройти перевірку. Чоловік погодився – і результат тесту показав 2,07 проміле, що в 10 разів більше, ніж допустима норма.

Інспектори почали складати адміністративні матеріали, але коли порушник надав посвідчення водія, виявилось, що воно має ознаки підробки. А при перевірці по наявних базах з’ясувалось, що цей чоловік взагалі посвідчення водія не отримував. До того ж він перебував в активному розшуку Бориспільським відділом поліції за частиною 3 статті 190 Кримінального Кодексу України.

Тож на чоловіка було складено низку адміністративних матеріалів: за ст.130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) та за ст.126 КУпАП (керування автомобілем особою, яка не має права керування) та доставлено до Бориспільського відділу поліції для подальшого встановлення всіх обставин.

Повідомляє патрульна поліція Борисполя