Економіка
Російсько-Українська війна

3 тис. грн. в місяць: у Мін’юсті розповіли, скільки коштує утримання одного полоненого росіянина

Запевняють, що витрати виправдані, адже умови утримання військовополонених мають відповідати Женевській конвенції.

3 тис. грн. в місяць: у Мін’юсті розповіли, скільки коштує утримання одного полоненого росіянина - зображення

У Міністерстві юстиції України розповіли, скільки Україна витрачає на утримання одного полоненого росіянина.

"Щомісяця на харчування, одяг, засоби гігієни та комунальні платежі для одного військовополоненого потрібно 3000 гривень. Плюс витрати на медичне обладнання, ліки, зарплату персоналу", –

Міністерство юстиції України

Також зазначається, що ці витрати виправдані, адже умови утримання військовополонених мають відповідати Женевській конвенції, а живі та здорові російські полонені – необхідний обмінний фонд для повернення додому полонених українців з росії та з тимчасово підконтрольних їй територій.

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло понад 4 тис. цивільних, зокрема, від початку війни російські окупанти вбили в Україні 240 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти України. За цей час українські захисники звільнили кілька областей та зняли загрозу захоплення столиці. Про основні події в перший день війни читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.