3 роки минуло: Обухів пам’ятає загиблого на Донеччині захисника
Кияниця Роман Вікторович загинув 4 березня 2017 року біля міста Авдіївка Донецької області під час важких обстрілів та боїв. Йому було лише 25 років. Прощання з Гроєм відбулося на центральній площі Обухова 7 березня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88197230_237767637252552_5810550564861247488_n.jpg)
Народився Кияниця Роман 10 травня 1992 року в м. Українка та проживав у селі Макарівка Обухівського району. Після переїзду родини в Обухів, з 1999 року навчався в Обухівській середній школі №3, з 2007 року в Українському ПТУ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/36630342083_09f9bcce52_b.jpg)
У 2010 році пішов служити по призову до лав Збройних Сил України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88125269_883307745420187_2118661299297583104_n.jpg)
З 28 вересня 2016 року у складі 72-ї механізованої бригади проходив військову службу за контрактом на посаді кулеметника.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/37442717365_4c03bc62e6_h.jpg)
До останнього подиху жертвуючи життям, захищав незалежність своєї країни. У загиблого Героя залишилися батько та мати, дружина та маленький син.
Указом Президента України № 318/2017 від 11 жовтня 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/kiyanica.jpg)
Місце поховання: м. Обухів, кладовище "Польок"