Новини
Новини Київської області

27 березня на Київщині буде суха та тепла погода


В останній робочий день тижня у Київській області пригріватиме сонечко, вітер вже не буде таким холодним та рвучким, а температура повітря прогріється до +14°С.

«П’ятниця в Україні буде теплою. Температура вночі ще покомизиться, близько нуля або невеликі «мінуси», а вже вдень підніметься до +10+16 градусів. Антициклон Юрген і далі не підпускає до нас жодних дощів – завтра скрізь сухо та сонячно. Вітер також не міняється, з північного сходу, помірний, на Півдні та Сході часом може рвонути до штормового, до 15-18 м/с. У Києві 27-го березня очікується суха сонячна погода з температурою повітря вночі близько нуля, а ось вдень потепліє у столиці до +14 градусів», – пише синоптик Наталка Діденко. – «Субота й неділя в Україні обіцяють бути теплими, протягом дня +10+17 градусів. Опади малоймовірні, переважно сонячно, хіба що у неділю набіжать якісь хмарки. Похолодання очікується 30-31 березня».

За прогнозом Укргідрометцентру, 27 березня на Київщині температура повітря вночі становитиме –1..1°С, вдень 12..14°С, вітер східний 5–10 м/с, вночі та вдень без опадів.