Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

2,5 роки позбавлення волі: вирок колишньому депутату Київоблради залишили без змін

Ексдепутат вимагав і отримав хабар в розмірі $5 тис.

2,5 роки позбавлення волі: вирок колишньому депутату Київоблради залишили без змін - зображення

Апеляційна палата ВАКС завершила повторний перегляд вироку колишньому депутату Київської обласної ради Олександру Мефодію. Попередня інстанція визнала його винним в отриманні $5 тис. та здійсненні впливу на представників держави.

Наразі ж стало відомо, що апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін покарання засудженому, повідомляють на Facebook-сторінці спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Апеляційний суд змінив вирок, виключивши з мотивувальної частини вироку посилання на окремі докази та перекваліфікував діяння з ч. 3 на ч. 2 ст. 369-2 КК України. За підсумками перегляду суд апеляційної інстанції визначив указаній особі остаточне покарання у вигляді 2 років 6 місяців реального позбавлення волі".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура

Також зазначається, що змінений вирок набрав чинності з моменту проголошення ухвали апеляційного суду.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що ув’язнили ексначальника відділу прокуратури Київщини, а також, що після апеляції вирок броварському судді залишили без змін. А в Сквирі замдиректорка медзакладу незаконно нараховувала собі премії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.