Новини
Новини Київської області
Бородянка
Київщина-суспільство

236 справ: Держархів Київщини оприлюднив метричні книги 100-річної давнини


Тепер кожен охочий може ознайомитися з цифровими копіями книг реєстрації актів про народження, укладення та розірвання шлюбу, смерть мешканців Київської області початку ХХ століття.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила Історична правда.

Державний архів Київської області (ДАКО) оприлюднив метричні книги 1919-1933 років чотирьох колишніх районів столичного регіону.

На сайті ДАКО тепер містять відомості про реєстрації актів про народження, укладення та розірвання шлюбу, смерть мешканців, а також алфавітні книги реєстрації актових записів населених пунктів з таких районів:

Баришівський район

Баришівка, Березань, Бзів, Борщів, Волошинівка, Лехнівка, Лукаші, Мала Стариця, Недра, Паришків, Рудницьке, Семенівка, Селище, Сулимівка, Ярешки та ін.

Богуславський район

Богуслав, Дибинці та Медвин.

Бородянський район

Блиставиця, Бородянка, Дружня, Клавдієво, Майданівка, Микуличі, Мироцьке, Небрат, Нова Буда, Нова Гребля, Озера, Пилиповичі, Пісківка, Філіціалівка та ін

Вишгородський район

Вишгород, Вища Дубечня, Воропаїв, Димер, Катюжанка, Козаровичі, Литвинівка, Любимівка, Лютіж, Нижня Дубечня, Нові Петрівці, Старосілля, Тарасовичі, Хотянівка та ін.

Як повідомляв Погляд, з весни також відкрито доступ до архіву української періодики. А восени в Україні запрацював Цифровий театральний архів.

Нагадаємо, таємні документи радянських спецслужб планують зібрати у новому архіві.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.