Гостомель
Культура

21 людина, шиншила і кіт: прем'єра фільму про порятунок з Гостомеля під час окупації (ВІДЕО)

Вони разом переховувались у півтораметровому підвалі, біля їхнього під’їзду заправлялись російські танки, велись бої, вибухали міни та палала техніка. У Києві презентували документально-художній фільм “Гостомель.Історія одного будинку”.

Вони разом переховувались у півтораметровому підвалі, біля їхнього під’їзду заправлялись російські танки, велись бої, вибухали міни та палала техніка.

У Києві презентували документально-художній фільм “Гостомель.Історія одного будинку” режисерів Віктора Шторма і Дмитра Стотланда.

Це розповідь про сусідів гостомельського житлового комплексу “Покровський”, які разом пережили перші тижні повномасштабної війни і разом вибирались з окупованого селища.

У фільмі розповідь ведеться від режисера стрічки Віктора Шторма - одного з мешканців цього будинку і очевидця подій.

21 людина, шиншила і кіт - у такому складі мешканці одного будинку сіли в 2 легкових авто, щоб врятуватись з окупації.

У Києві презентували документально-художній фільм “Гостомель. Історія одного будинку” режисерів Віктора Шторма та Дмитра Стотланда.

Ця стрічка про реальні події та реальних людей, життя яких в одну мить з ніг до гори перевернуло повномасштабне вторгнення росії.

Її режисер Віктор Шторм у фільмі розповідає, про події, які він пережив пліч-о-пліч зі своїми сусідами у 1,5 метровому тісному підвалі.

Стрічка наповнена різноманітними емоціями мешканців цього будинку від відчаю і жаху - до оптимізму і надії.

Свої спогади на прохання режисера, спеціально для фільму - вони відзняли самостійно на телефони.

На прем’єрі фільму були присутні - військові ЗСУ, які не дали ворогу пройти до Києва. Павло Іщенко один з захисників 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців.

Згодом військових цього підрозділу назвуть “українськими спартанцями”. 80 бійців тримали оборону Києва біля села Мощун.

Наразі більшість сусідів повернулись у ЖК “Покровський”. Частина мешканців приїхали на прем’єру з інших міст, та навіть країн. Проте обіцяють, згодом обов'язково повернутись до Гостомеля.  


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.