Новини
Новини Київської області
Анонси
Бровари

21 листопада у Броварах лунатимуть сирени


21 листопада 2019 року в Броварах, з 13:30 до 15:00, відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, буде проводитись комплексна перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен.

Під час проведення перевірки просимо зберігати спокій та займатися повсякденними справами - вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради нагадує громадянам про порядок дій при сигналі “УВАГА ВСІМ!”:
Основним способом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію є передача інформації з використанням державних мереж радіо та телевізійного мовлення.
Для привернення уваги населення, перед озвученням інформації, вмикаються сирени, виробничі гудки та інші сигнальні засоби, які означають сигнал «Увага всім!», після якого негайно приводяться в готовність радіотрансляційні вузли, радіомовні і телевізійні станції, вмикаються мережі зовнішньої звукофікації.
За сигналом «УВАГА ВСІМ!» населення зобов’язане увімкнути радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування нагального повідомлення.
Тексти повідомлень передаються протягом 5 хвилин державною мовою а також мовою, якою користується більшість населення в регіоні.
Почувши звуки електросирен, виробничих гудків, інших сигнальних засобів, кожний громадянин зобов’язаний:
• Увімкнути радіоприймач, телевізор.
• Уважно прослухати звернення до населення, яке пролунає після відключення сирен, гудків тощо.
• Продумати і виконати усі рекомендації, що пропонуються.
• Винайти можливість сповістити про отриману інформацію сусідів чи знайомих, а при необхідності надати їм допомогу.