Новини
Новини Київської області
Боярка
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

20-річна жителька Боярки розбила фонтан, який прикрашав місто


Дівчина розповіла поліцейським, хотіла сфотографуватись на верхівці фонтану зі своєю сестричкою на плечах.

До неприємних наслідків призвело бажання порозважатися.  

Так, на одній з центральних вулиць Боярки невідома особа, вилізла на фонтан. Вочевидь, не розрахувала ваги, бо верхня частина фонтану відламалась, упала на землю, пошкодивши басейн.

«Із заявою про пошкодження фонтану до поліції звернулась працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану, поруч з яким розташований фонтан. Також поліцейські виявили під час моніторингу мережі Інтернет відповідне відео з хуліганськими діями невідомої особи. Під час проведення поліцейських заходів дільничний офіцер поліції встановив особу правопорушниці. Нею виявилась місцева 20-річна жителька. Поліцейським дівчина зізналася у скоєному та пояснила, що з рідною сестричкою на плечах хотіла сфотографуватись на верхівці фонтану», повідомляє Поліці Київської області.

Також правоохоронці зазначають, що дівчина своїми діями завдала матеріальної шкоди на загальну суму понад 37 тисяч гривень місцевому комунальному підприємству, якому належить  пошкоджене майно, яке  який тепер не підлягає реконструкції.

«За фактом хуліганських дій слідчі Києво-Святошинського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України. Триває слідство», ідеться у повідомленні.