Новини
Боярка
Вибори
Політика

19 людей на місце: у Боярці - 638 кандидатів у депутати


Раніше ми писали, що у Боярці – 12 претендентів на посаду міського голови. Наразі стало відомо, що кандидатів у депутати Боярської ОТГ - 638.

Громадська діячка Юлія Скочинська написала на своїй сторінці у Facebook про те, що у Боярці 638 кандидатів в депутати від 20 політичних сил.

"Тобто 638 претендентів на 34 місця в раді, конкурс - 19 людей на 1 місце", - зауважила активістка, зазначивши, що на сайті ЦВК про них можна почитати докладніше.

Також громадська діячка розповіла, що у Боярській ОТГ 28 виборчих дільниць (плюс спецдільниця для тих, хто лежить в лікарні). На цих виборах Боярську ОТГ розділили на 5 округів і у кожного округу - свій перелік кандидатів. Люди зазвичай не знають свого округу, але знають місце, де вони голосують. Тому вона написала "шпаргалку":
- 1 округ: всі дільниці в Тарасівці + Нове + дільниця в школі 1;
- 2 округ: Забір'я + Жорнівка + Княжичі + Новосілки + Дзвінкове + Перевіз + Малютянка + дільниця в школі 2;
- 3 округ: дільниця в с/г технікумі + в клубі + міськраді + санстанції + ЖЕК + гуртожиток біля стадіону;
- 4 округ: дільниця у бібліотеці (Молодіжна, 77) + в школі 3 (тепер це ліцей "Лідер") + обидві дільниці в гімназії (тепер це ліцей "Гармонія");
- 5 округ: дільниця в ДЮСШ (спортзал на Молодіжній, 76) + Оберіг + обидві дільниці в школі 5 (тепер це ліцей "Престиж") + школа 4.

"Більш докладно мапу дільниць з адресами будинків можна подивитися ТУТ. Іноді дільниця для голосування може змінитися через коригування реєстру виборців. Вам на поштову скриньку має надійти запрошення на вибори, уважно його прочитайте. На фото мапа виборчих дільниць, чим темніший колір, тим більше людей голосує на цій дільниці", - пояснює Скочинська.

Нагадаємо, раніше «Погляд» писав, що в Ірпені – 12 кандидатів на міського голову і 612 – в депутати.