17-річна бориспільчанка стала чемпіонкою України з мотокросу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/54481174.jpg)
17-ти річна жителька Борисполя стала чемпіонкою України-2019 із мотоциклетного спорту, а ще володаркою двох кубків – України та Федерації мотоциклетного спорту.
«Це був продуктивний рік. Дякую всім, хто був поруч! Особливо тренеру В'ячеславу Невмержицькому, Олені Селецькій, Юрію Мішину! Люблю, ціную і поважаю», - прокоментувала Валерія підсумки року і нагороди на своїй сторінці у Facebook.