Новини
Україна
Здоров'я
За кордоном

16 підозр на зараження коронавірусом в Україні не підтвердились


Станом на 7 березня із 20 зразків, що знаходяться у вірусологічній референс лабораторії Центру громадського здоров’я України, завершено дослідження 16 зразків. Вони були взяті в осіб з підозрою на COVID-19 та людей, які з ними контактували. 16 зразків показали відсутність коронавірусу, ще 4 (від контактних осіб) поки що досліджуються.

16 підозр на зараження коронавірусом в Україні не підтвердились

Усього з початку цього року до Центру громадського здоров’я надійшло 37 повідомлень про підозру на COVID-19, з яких позитивний результат мав лише 1 випадок. Житель Чернівців із підтвердженим коронавірусом повернувся з Італії.

У МОЗ зазначають, що протягом дня 6 березня надійшло 4 повідомлення про підозри на COVID-19 у Донецькій, Чернівецькій, Тернопільській та Закарпатській областях.

Крім того, у межах заходів щодо забезпечення готовності і реагування на COVID-19 у найближчі дні Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) направить експертів в Україну, Азербайджан і Чорногорію в зв'язку з поширенням нового коронавірусу. Про це повідомили в Європейському регіональному бюро (ЄРБ) ВООЗ.

Оперативна інформація:
Станом на 15.00 7 березня у світі зареєстровано 102 469 випадків захворювання COVID-19, з них 3 491 закінчились смертю, у той же час 57 444, тобто більше половини, осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано понад 21 випадків захворювання у 88 країнах.