15 лютого у Василькові відбудеться відкритий чемпіонат Київщини з дзюдо
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/2ba18f62bf1f6c4ceae16febb2b005a5-1.jpg)
15 лютого (спочатку анонсувалося 8 лютого) у Василькові відбудеться відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., присвячений пам'яті тренера Олександра Цьопича, почесного громадянина Фастова.
Місце проведення: ДЮСШ "Будинок культури", вулиця Володимирська, 2, місто Васильків.
Початок змагань: 11:00.