Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

15 000 гривень за позитивний акт: у Києві на хабарі затримали співробітника "Київводоканалу"


Столичні слідчі викрили працівника акціонерного товариства «Київводоканалу» в отриманні неправомірної вигоди. Чоловік вимагав від приватного підприємця 15 000 гривень за складання позитивного акту про результати перевірки мереж водопостачання його фірми. Триває досудове розслідування.

Слідчі головного управління поліції Києва спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва затримали співробітника акціонерного товариства «Київводоканалу», який вимагав та отримав неправомірну вигоду від приватного підприємця.

Працівники поліції встановили, що до 50-річного киянина зателефонував невідомий та представився працівником вказаного товариства. Чоловік  повідомив, що прибуде на фірму, аби перевірити можливі порушення з підключення мереж водопостачання.

Після огляду співробітник товариства повідомив підприємцю про виявленні на фірмі порушення, за результатами якого має виписати припис, що передбачає штраф та додаткові затрати на їх технічне усунення. Проте за 15 000 гривень він пообіцяв скласти позитивний акт про результати цієї перевірки. Під час отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали 48-річного чоловіка у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до семи років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомляє столична поліція.