Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

13 липня – останній день прийому заяв на фахового молодшого бакалавра


Згідно прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році, заяви можна подати завтра до 18 години.

  Як повідомляє ресурс osvita.ua, прийом заяв від вступників, які хочуть здобути ступінь фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти завершується 1 липня. У цей день заяви можна подати до 18 години. А  вже з наступного дня –  14 липня, і до до 21 липня повинні відбутися вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди.

«Після проведення вступних іспитів та творчих конкурсів для кожної спеціальності у кожному навчальному закладі будуть сформовані рейтингові списки вступників, які оприлюднюються не пізніше 12:00 23 липня на сайті Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA за посиланням.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права на здобуття фахової передвищої освіти за державним або регіональним замовленням», йдеться у повідомленні.

Також звертається увага на те, що особи, які отримають рекомендації до зарахування, повинні будуть подати оригінали документів для зарахування на місця державного або регіонального замовлення  до 12 години 27 липня. А зарахування вступників за державним або регіональним замовленням повинно завершитись не пізніше 18 години 29 липня. На зарахування контрактників дається більше часу – до 31 серпня.  

Як повідомляв “Погляд”, цьогоріч до вишів можна буде вступити без атестата.