Новини
Ірпінь
Культура

12-річна співачка з Ірпеня за місяць перемогла у чотирьох конкурсах


Учениця дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Дарина Зінченко здобула перемоги одразу в чотирьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах, які у зв'язку з карантином проходили дистанційно.

Юна вокалістка з міста Ірпінь Дарина Зінченко у цьому місяці здобула перемоги одразу в чотирьох дистанційних конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила її викладачка, директорка дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Наталія Дидикіна.

«Маємо нові перемоги! Одразу дві: V Всеукраінський фестиваль-конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли», l премія та Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій», l премія. Вітаю Дарину Зінченко з перемогами!» - написала Дидикіна.

Перед цим викладачка вітала Дарину з перемогою (I премія) у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Таланти Гоголівського краю» та запрошенням взяти участь у гала-концерті.

Всі ці здобутки юна ірпінчанка отримала у номінаціях «естрадний вокал» та «естрадна пісня».

Також Дарина увійшла до числа переможців Всеукраїнського творчого проєкту «Співучий край» та отримала запрошення взяти участь у його фіналі, який планується провести цього літа на Чорному морі у Залізному Порту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що юні бучанці посіли призові місця на всеукраїнській виставці-конкурсі.