Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Відбувся перший аукціон по оренді приміщень у терміналі F аеропорту "Бориспіль"


В ході аукціону лотів в аеропорту «Бориспіль», ціна оренди збільшилася в 19 разів.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій коментуючи результати конкурсу з елементами аукціону щодо оренди приміщення терміналі F аеропорту "Бориспіль".

«За приміщення площею 191 кв. м, яке знаходиться в митній зоні терміналу F, розгорнулася справжня конкурентна боротьба. 12 учасників затято змагалися у чесному та відкритому конкурсі.  Виграли – аеропорт і держава, як і має бути. Стартова орендна плата була 243 тис. 702 грн.  А за результатами конкурсу вона становила 4 млн 678 тис. грн на місяць. Результат перевершив очікування у 19 разів! Чекаємо наступних аукціонів і нових учасників. Нашою метою є проведення прозорих і справжніх конкурсів на оренду майна з багатьма учасниками. Так держава отримає найкращі умови, а пасажири – найкращий сервіс», – заявив Владислав Криклій.

Також Криклій зазначив, що запроваджувані нові умови конкурсів на оренду державного та комунального майна відкривають вікно можливостей для малого та середнього бізнесу і сприяють розвитку кращого та доступного сервісу в аеропортах і вокзалах: «Наш новий підхід – чим більше лотів та учасників конкурсу на оренду на об’єктах інфраструктури, тим кращою буде пропозиція від бізнесу державі. Принцип простий і зрозумілий – створити рівні та прозорі умови абсолютно для всіх, щоб зайшли найкращі і дали людям найкращі сервіси», – наголосив Міністр інфраструктури України.

Нагадаємо, що 13 січня 2020 року було оголошено про намір передати в оренду державне майно, що перебуває на балансі ДП «МА «Бориспіль».