Біла Церква
Надзвичайні новини

100 пакетів з метадоном: у Білій Церкві "закладник" випадково попався поліції

Під час патрулювання вулиць правоохоронці побачили чоловіка, який поводився підозріло. Помітивши машину поліції, він різко розвернувся та пішов у зворотному напрямку.

100 пакетів з метадоном: у Білій Церкві

Пресслужба патрульної поліції Білої Церкви на офіційній фейсбук-сторінці повідомила, що ввечері 20 січня, коли правоохоронці патрулювали вулицю Храпачанська, їхню увагу привернув підозрілий чоловік.

Річ у тім, що, побачивши поліцію, він раптово змінив напрямок руху та до того ж, було помітно, що він нервував. Правоохоронці зупинилися і вирішили перевірити підозрілого громадянина. Виявилось, що недаремно.

100 пакетів з метадоном: у Білій Церкві
100 пакетів з метадоном: у Білій Церкві
100 пакетів з метадоном: у Білій Церкві
100 пакетів з метадоном: у Білій Церкві
Фото: Патрульна поліція Білої Церкви

Під час перевірки правоохоронці виявили в чоловіка близько 99 різнокольорових згортків із невідомою речовиною всередині.

Сам же затриманий сказав, що це був метадон. На місце події викликали слідчих, а вилучені речовини направили на експертне дослідження.

Нагадаємо, на Київщині викрили групу наркоторговців, які продавали метадон по всій Україні. Збували ділки наркотики через власну міжрегіональну мережу дилерів. Клієнтів шукали на спеціально створених інтернет-платформах та через кримінальні кола.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.