Новини
Ірпінь

1 грудня в Ірпені - засідання ради і виконкому


Сесія 27.11.2020, архівне фото ІА «Погляд»

У місті Ірпінь пройде позачергова (третя) сесія депутатів нового (восьмого) скликання і перше засідання новообраного виконкому.

Завтра, 1 грудня, в Ірпінській міській раді відбудеться третє сесійне засідання депутатів і перше - членів виконавчого комітету ІМР. Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради. Засідання виконкому розпочнеться орієнтовно о 8:00, а сесії - о 9:00.

Станом на 15:00 30 листопада питання порядку денного сесії міської ради на офіційному сайті ІМР не розміщено. Стосовно виконкому, то на ньому розглядатимуть два питання, обидва бюджетні: «Про звіт про виконання міського бюджету м. Ірпінь за 9 місяців 2020 року» та «Про проект рішення «Про внесення змін до рішення 76-ої сесії Ірпінської міської ради VII скликання від 19.12.2019 року № 6105-76-VII «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2020 рік».

Список нових членів виконкому на офіційному сайті також поки не опублікували. Але він з'явився у фейсбук-групі «Ірпінь Daily», ділимось ним із вами.

Важливо. «Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, «з метою дотримання протиепідемічних норм та недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 буде обмежено кількість присутніх під час проведення сесії Ірпінської міської ради, окрім депутатів задіяних у сесійному засіданні, доповідачів та акредитованих засобів масової інформації». Просимо акредитуватися на засідання сесії Ірпінської міської ради за тел.: (096) 7814806 або e-mail: inform@imr.gov.ua. Акредитація відбуватиметься до 17:00 30 листопада», - зазначають на сайті ІМР.

Нагадаємо, раніше «Погляд» розповідав, як пройшла друга сесія Ірпінської міської ради нового скликання. А також про те, що ексмер Ірпеня свідчив у справі про незаконність генплану Ірпеня.

Сюжет про другу сесію восьмого скликання можна переглянути нижче.