#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Культура
Київщина-суспільство

«Зимова казка»: нагороди для блиставицької «Веселки» (Бучанська МТГ)

16.02.2021 Колосенко Віктор 0

Вокальний ансамбль «Веселка» із Блиставиці (Бучанська МТГ) посів перше місце у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі мистецтв «Зимова казка» у номінації «вокальний жанр».

Як повідомляє Бучанська міська рада на сторінці у Фейсбуці, відзначилися й талановиті його учасниці в індивідуальному заліку. Так, Вероніка Топоренко була першою в інструментальному жанрі.

Ірина Міль та Анна Католіченко у вокалі. У тому ж жанрі Вероніка Горобець – друга.

Нещодавно ми розповідали, що вокальний ансамбль «Веселка» здобув чергову перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Різдвяна зірка». На його учасниць очікує ще один приємний сюрприз – поїздка до Греції на фестиваль і відпочинок.

Також не відстають від юних виконавців села і їх досвідчені земляки – народний аматорський вокальний ансамбль «Блиставчанка». Колектив нагороджений дипломом І степеню за участь у марафоні обрядових новорічних пісень на Folk Championship.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.