#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Війна з Росією

У Бучі знайшли вже 420 місцевих жителів, які стали жертвами окупантів

26.05.2022
З них близько 100 мертвих ще досі не поховані.

У Бучі знайшли вже 420 місцевих жителів, які стали жертвами окупантів - зображення
Фото: facebook.com/VenediktovaIryna

У Бучі Київської області, де російські окупанти влаштували геноцид українців, було виявлено 420 тіл загиблих місцевих жителів. Про це виданню "Сьогодні" повідомив секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський.

"Станом на 24 травня нам відомо від поліції про 420 загиблих. Близько 100 мертвих ще не поховані через те, що або експертиза ще не завершилася, або є певні моменти із родичами", –

секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський

Проте, на жаль, і ця страшна цифра може бути не остаточною. За словами секретаря БМР, тіла загиблих і досі знаходять у Бучі.

"Тіла виявляємо досі. Звичайно, не так масово, як у перші дні, але такі випадки є. До цього було по 20-30 тіл на день. Але то був не пік. Було, що й по 40. Наразі це поодинокі випадки", –

секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський

Також, за словами Тараса Шаправського, наразі в місті вирішується питання щодо створення меморіалу на згадку про загиблих. Швидше за все, його буде зведено біля церкви, там, де була братська могила.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині відкрито понад 3 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення воєнних злочинів. Також нещодавно генпрокурор назвала першого підозрюваного у вбивствах в Бучі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.